BohaterON w naszej szkole

BohaterON – włącz historię! To ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc. Projekt ma charakter edukacyjny, krzewi postawy patriotyczne oraz buduje wrażliwość społeczną. Uczniowie klasy I c i III c włączyli się w działania kapani wykonując pamiątkowe życzenia dla uczestników Powstania Warszawskiego . W ten sposób złożyliśmy hołd Powstańcom Warszawskim ,czekamy na następną okazję, by upamiętnić i docenić trud oraz wysiłek naszych rówieśników z 1944 r.

A.Ambrożkiewicz

A.Bogusz