Idą święta-wirtualne spotkanie w bibliotece miejskiej

Mimo, że szkoła i biblioteka w dobie pandemii nie funkcjonuje w normalnych warunkach to jednak jest możliwość spotkań wirtualnych. Uczniowie   klasy III c dnia 17.12.2020 r. spotkali się w ten sposób z Panią Agnieszką Z. pracownikiem Miejskiej Biblioteki w Bełżycach.

Spotkanie przybiegało w atmosferze świątecznej ,ponieważ klasa realizuje tą tematykę. Główny cel spotkania to poznanie autorki poczytnych na całym świecie książek dla dzieci Astrid Lindgren. Pani Agnieszka opowiedziała uczniom  o pisarce i zaprezentowała napisane przez nią książki ,których wiele zekranizowano. O szwedzkich zwyczajach świątecznych dzieci rozmawiały z wychowawczynią w dalszej części lekcji ,czytając fragment jednej z książek A.Lindgren  ,,Dzieci z Bullerbyn”.

A.Ambrożkiewicz