Wspólnie możemy więcej

Rodzice uczniów klasy II ,,a” aktywnie uczestniczyli w przygotowaniu sali  lekcyjnej numer  16 do nowego roku szkolnego. W czasie wakacji  odnowili tablice służące do ekspozycji  prac plastycznych uczniów oraz zakupili bardzo ładny zestaw mebli . Dzięki  zaangażowaniu  rodziców  oraz pracowników szkoły (malowanie ścian, wymiana podłogi) warunki nauki w naszej klasie uległy znacznej poprawie.  Z przyjemnością  można się w niej teraz uczyć i bawić.  Ponadto rodzice przygotowują  dla swoich pociech w klasie rożne uroczystości. Ostatnio był to Dzień Chłopaka. Każdy chłopiec otrzymał drewniane jojo i słodycze. Także dziewczynki miały  słodkie ,,co nieco”.  Atrakcyjna zabawka dostarczyła dzieciom wielu miłych wrażeń i doświadczeń. Dzięki współpracy dyrekcji , pracowników szkoły, rodziców i wychowawców nasza szkoła jest coraz piękniejsza i bardziej funkcjonalna.

Elżbieta Gontarczyk