Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna – Województwo Lubelskie”Konkurs „Moja Mała Ojczyzna – Województwo Lubelskie” organizowany był przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki. Skierowany był on do wychowanków świetlic szkolnych z klas 1-3, a jego głównym celem było ukazanie piękna naszego regionu, miejsc pamięci i postaw patriotycznych.

Trzy uczennice naszej szkoły, uczęszczające do świetlicy szkolnej, zostały laureatkami tego konkursu. Alicja Rumińska zajęła II miejsce, a Natalia Zasada i Amelia Ptasznik - trzecie.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Agata Skurska