NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCHPrzed zbliżającym się końcem roku szkolnego podsumowaliśmy działania zrealizowane w naszej szkole. Był to szereg konkursów przedmiotowych zorganizowanych przez nauczycieli języka angielskiego: Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, konkurs Spelling Bee, oraz ostatni konkurs językowy, który odbył się w tym roku -   Konkurs na Najlepszego Anglistę, „Master of English”. Pani Dyrektor  Lucyna Sobczak wręczyła nagrody najlepszym anglistom naszej szkoły. A oto tegoroczni zwycięzcy:

Najlepszy anglista klas czwartych – Victoria Boryca kl.4a

Najlepszy anglista klas piątych – Michał Poleszak kl. 5a

Najlepszy anglista klas szóstych – Kacper Bukowski kl. 6d

Najlepsi angliści klas siódmych – Mateusz Zygo kl. 7a i Julia Kania kl. 7c

Najlepsza anglistka klas ósmych – Paulina Górka kl. 8a

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy słonecznych wakacji!

Zdjęcia>>