Nowości w Bibliotece - Edukacyjna Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej

Bohaterką serii jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele. Tytułowa rezolutna kotka odważnie odkrywa świat. Towarzyszą jej wyrozumiali opiekunowie – rodzice i dziadkowie. Nie można też nie wspomnieć o wiernych przyjaciołach, którymi są: Pacek, Adelka i Julianek. Wraz z nimi Kicia Kocia uczy się też najważniejszych zasad w codziennym życiu.

Seria Kicia Kocia podbiła serca maluchów! Przygody kotki ozdobione za pomocą wyraźnych ilustracji, dużych kształtów i wyrazistych barw. Wraz z kotką dzieci uczą się np. gotować, grają na instrumentach czy bawią się na placu zabaw. Wspólnie z bohaterką książki: idą do lekarza, na basen, poznają policjanta i strażaka. Co ważne, uczą się też jak zachować się, gdy burza zaskoczy nas poza domem albo gdy zagadnie je nieznajomy.

Książki zakupiono ze środków Rady Rodziców