Projekt eTwinning „Calling for Peace – wołanie o pokój”

Calling for PeaceZapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się do projektu eTwinning „Calling for Peace – wołanie o pokój”. Przygotujemy wystawę prac plastycznych oraz literackich (w języku polskim, ukraińskim lub angielskim) nawiązujących do tego, co obecnie dzieję się w Ukrainie.

Przynosimy:

- wycięte z papieru żółte i niebieskie serduszka,

- wycięte z papieru białe gołąbki pokoju,

- plakaty i rysunki nawołujące do zaprzestania wojny,

- listy i kartki pocztowe do ukraińskich dzieci cierpiących z powodu rosyjskiej napaści,

- wiersze i piosenki nawołujące do pokoju.

Zdjęcie naszej wystawy będzie umieszczone na specjalnej stronie internetowej projektu eTwinning https://twinspace.etwinning.net/234984/home. Prace składamy u p. Urszuli Pawłowskiej lub w pokoju nauczycielskim do piątku, 4 marca.

Podtrzymajmy na duchu i dajmy wyraz naszej solidarności z ukraińskimi dziećmi, które są już u nas, uciekają przed wojną lub zostały w swojej ojczyźnie!