Projekt eTwinning SING MY SONG – spotkania online

W obecnej sytuacji związanej z pandemią nauczyliśmy się pracować i współpracować na odległość. To rozwiązanie pozwoliło również na spotkania online przy realizacji naszego projektu. Do tej pory odbyły się trzy spotkania nauczycieli zaangażowanych w projekt oraz jedno spotkanie wraz z uczniami, w którym brało udział 100 osób – „tylko” 100, ponieważ chętnych było więcej, ale niestety, liczba zalogowanych jednocześnie osób nie mogła przekroczyć stu. O fakcie, że spotkanie się udało, świadczyły pytania uczniów z różnych krajów o następne takie spotkanie. Musimy jednak na nie poczekać do zakończenia przerwy zimowej we wszystkich szkołach biorących udział w naszym projekcie. Zobaczcie zdjęcia i krótki filmik.

Magdalena Snop