Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego dla Klas Czwartych na EKO-Zwierzaka

W związku ze zbliżającym się 22 kwietnia Światowym Dniem Ziemi w naszej szkole zorganizowany został Szkolny Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny dla klas czwartych o tematyce ekologicznej. Tematem przewodnim był EKO-Zwierzak wykonany z materiałów pozyskanych z recyclingu.

Dnia 04.04.2022 r. w bibliotece szkolnej odbyło się, w obecności wicedyrektor szkoły – Pani Katarzyny Wrońskiej, rozstrzygnięcia Szkolnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego na EKO– Zwierzaka. Prace przygotowało 44 uczniów z klas czwartych. Cele konkursu: aktywizacja i podniesienie świadomości ekologicznej, uwrażliwienie na konieczność dbania    o środowisko naturalne, rozwijanie umiejętności manualnych i dziecięcej wyobraźni. Komisja Jury w składzie: wicedyrektor szkoły – Pani Katarzyna Wrońska – przewodnicząca, Pani Edyta Rząd – plastyk oraz Pani Dorota Nowak – nauczyciel przyrody, przyznały następujące miejsca:

I miejsce

Natalia Bartoszcze kl. IV c, 

Michał Wojtachnio kl. IV d,

Bartłomiej Gerhand kl. IV c.

II miejsce

Iga Miareczka kl. IV c,

Szymon Pietraś kl. IV b.

III miejsce

Bartłomiej Stachyra kl. IV b,  

Dawid Snop kl. IV c.

Wyróżnienia –Emilia Walczyńska kl. IV a, Oliwia Partyka kl. IV d, Hanna Kwiatkowska  kl. IV c, Anna Borowska kl. IV b

Szczególnie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy serdecznie za udział. Zachęcamy także do udziału w następnych konkursach przyrodniczych.

Zdjęcia>>

Dorota Nowak
Edyta Rząd