LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

Podstawową umiejętnością decydującą o rozwoju cywilizacyjnym gospodarczym i społecznym jest kreatywne myślenie. Rozwój technologiczny spowodował, że umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nasza szkoła w ramach programu Laboratoria Przyszłości zakupiła pomoce naukowe, które uatrakcyjniają proces zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności uczniów. Zakup ten pozwala na kształtowanie i rozwijanie umiejętności manualnych, technicznych, umiejętności samodzielnego, kreatywnego myślenia, pracy zespołowej, dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym. Pomoce te wykorzystywane są różnych lekcjach  m.in. na lekcjach chemii.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Monika Wójcik