Szkolenie - "Bezpieczeństwo online - no raczej!"

Safer

 

Internet jest ważną częścią życia, warto więc wiedzieć, jak z niego bezpiecznie korzystać. Dlatego zapraszamy młodzież powyżej 13. roku życia na darmowe szkolenie organizowane przez Facebooka, podczas którego uczniowie i ich nauczyciele dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się po sieci. To również ciekawa propozycja tematu np. na lekcję informatyki, WoS-u czy godzinę wychowawczą.

Spotkanie w formie webinaru potrwa ok. 45 minut i będzie dostępne stronie Przestrzeń from Facebook, a jego premierę zaplanowano na czwartek, 21 maja, o godz. 14.30.

Więcej informacji o tym jak dołączyć do spotkania, jest dostępne  na stronie wydarzenia:
https://bit.ly/BezpieczeństwoOnlineNoRaczej

Podczas szkolenia eksperci z Facebooka poruszą wiele istotnych dla bezpieczeństwa w sieci tematów takich jak: niebezpieczeństwa jakie mogą spotkać młodych użytkowników w Internecie; jak radzić sobie z hejtem i jak reagować w przypadku doświadczania internetowej przemocy ze strony rówieśników.

Zachęćcie swoich uczniów do udziału w szkoleniu - załączeniu przesyłamy grafikę, która możecie umieścić na swojej stronie internetowej wraz z powyższą informacją o webinarze.

Jeśli prowadzicie profil na Facebooku, to zachęcamy do udostępnienia naszego posta: https://bit.ly/362ltQm

Zespół Przestrzeni from Facebook

Zapraszamy do skorzystania z Webinariu,

Polskie Centrum Programu Safer Internet