WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2003

29 września 2022r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Każda klasa wyłoniła swojego kandydata, który za pomocą szkolnego radiowęzła zaprezentował się społeczności szkolnej przedstawić im swoje propozycje zmian i działań zmierzających do poprawy funkcjonowania szkoły.

W wyborach wzięło udział 338 osób uprawnionych do głosowania. Komisja, po przeliczeniu kart do głosowania, uznała 337 głosów ważnych. Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Antoni Zieliński, który uzyskał 137 głosów, a jego zastępcą Zuzanna Kruk, która zdobyła 64 głosy.

Kandydaci mieli moźliwość zaprezentowania się społeczności szkolnej przez radiowęzeł zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Gratujemy i życzymy wielu sukcesów, ciekawych pomysłów oraz wytrwałości w ich realizacji.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Jan Matyjasik