Wybory Samorządu Uczniowskiego
29 września 2025 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV-VIII oraz nauczyciele uczący w tych klasach. Przez cały tydzień kandydaci prezentowali swój program przez szkolny radiowęzeł. Każda klasa wyznaczyła jednego kandydata. Po dokładnym przeliczeniu wszystkich głosów ogłoszono wyniki wyborów.
Przewodniczącym SU został uczeń klasy VIIIc – Bruno Petlic, zastępcą - uczennica klasy VIIId – Martyna Wojtachnio, a sekretarzem - Anna Borowska z klasy VIIIb.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.


















