MIKOŁAJKI W JEDYNCE

Mikołajki to święto obchodzone 6 grudnia. Z tej okazji w naszej szkole wiele się działo. Od rana gościliśmy Świętego Mikołaja, który częstował słodkimi upominkami. Jego Śnieżynki rozdawały naklejki z dobrym słowem. Na długich przerwach tańczyliśmy belgijkę i śpiewaliśmy karaoke ze świątecznymi piosenkami. Ze szkolnego radiowęzła przez cały dzień płynęła tematyczna muzyka. Wiele osób przyłączyło się do inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i tego dnia przyszło do szkoły w mikołajkowych czapeczkach, okularach, opaskach, strojach.

Świętowanie Mikołajek uważamy za bardzo udane. Z utęsknieniem czekamy na kolejne.

Zdjęcia>>

Samorząd Uczniowski