DZIEŃ PATRONA DZIEŃ NAUCZYCIELA 2021

W połowie października w naszej szkole obchodzony jest dzień patrona – Jana Pawła II. Tegoroczne uroczystości ograniczyły się do klasowych spotkań online i wspólnego oglądania przygotowanej prezentacji. W niedzielę w naszym parafialnym Kościele została odprawiona Msza Święta w intencji uczniów i pracowników szkoły, w której uczestniczyli członkowie Samorządu Uczniowskiego. Stojąc z Pocztem Sztandarowym, z dumą i powagą  reprezentowali społeczność szkoły.

W tym samym czasie w polskich szkołach obchodzone jest piękne święto – Dzień Edukacji Narodowej, znane również jako Dzień Nauczyciela. W tym roku członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia Dyrekcji szkoły oraz wszystkim nauczycielom. Przygotowali także prezentację multimedialną ze zdjęciami i gazetkę szkolną z życzeniami. Całość osłodził poczęstunek przygotowany przez SU dla wszystkich nauczycieli naszej szkoły.

Zdjęcia>>

Prezentacja>>