Sukces Oli w ogólnopolskim konkursie fotograficznym
Po raz kolejny uczennica naszej szkoły została laureatem ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, organizowanego przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie. W V już edycji konkursu, zatytułowanej „Moje miejsce na ziemi”, Aleksandra Wolak – wychowanka świetlicy szkolnej - zajęła 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy Oli kolejnych sukcesów.
Agata Skurska


















