Konkurs plastyczny „Polskie przysłowia w wyobraźni dzieci” – podsumowanie.
Z radością podsumowujemy świetlicowy konkurs plastyczny „Polskie przysłowia w wyobraźni dzieci”, który cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością, przedstawiając znane polskie przysłowia w barwny i pomysłowy sposób. Nagrody główne w postaci językowych gier dydaktycznych dla laureatów ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Natomiast szczególne podziękowania chcieliśmy złożyć sponsorom: firmie Kigali Sp. z o.o., prezesowi Panu Zbigniewowi Stępniewskiemu, księgowemu Panu Robertowi Maksymowi oraz firmie „U Kotka”, którzy ufundowali pyszne słodkości dla laureatów oraz osób wyróżnionych. Pozostali uczestnicy konkursu również otrzymali symboliczne słodkości.
Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu składamy serdeczne gratulacje!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.
Urszula Widelska, Anna Mazurek


















