KOCHAM CIĘ MAMO!

26 maja 2021 r. w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty czytelniczo-plastyczne z okazji Dnia Matki. Pani Agnieszka Piłat przeczytała świetliczakom ilustrowaną książkę z serii „Martynka” pt.: „Martynka i Dzień Mamy”. Następnie dzieci wykonały prezenty dla swoich mam w postaci bukiecików kwiatów, które przyozdobiły barwnymi kwiatami i motylkami oraz wstążeczkami. Na zajęciach świetlicowych również przewijał się  motyw Dnia Mamy. Dzieci słuchały tematycznych piosenek oraz wierszyków. Wykonały różne, ciekawe prace plastyczne: serduszka wyklejane pomponikami na talerzykach papierowych, rysowały sylwetki swoich Mam, grupowo wykonywały maga serca z kulek z bibuły i wydzieranki oraz wyklejały kwiaty przy użyciu plasteliny.

Z okazji Dnia Mamy życzymy wszystkim Mamom dużo zdrowia, pociechy ze swoich dzieci oraz wielu radosnych chwil w życiu.

Dorota Nowak, Beata Jęczeń, Aneta Żydek