POMOC dla UKRAINY

POMOC dla UKRAINYDyrekcja SP1 im. Jana Pawła II  i cała społeczność naszej szkoły solidaryzuje się w tych trudnych chwilach z Ukrainą.

W związku z inwazją zbrojną w Ukrainie  organizujemy zbiórkę darów, które zostaną przekazane wszystkim potrzebującym .

Zbiórka darów prowadzona będzie od 28 lutego 2022 roku. Gromadzone będą najpotrzebniejsze rzeczy, tzn. odzież, koce, śpiwory, pościel, produkty spożywcze o przedłużonym terminie ważności, tj.: mąka, ryż, kasze, cukier, makarony, olej, puszki mięsne, kawa, herbata, słodycze itp., zabawki, przybory szkolne, środki higieniczne i opatrunkowe.

Przy głównym wejściu do szkoły i wejściu do szatni będą  stały specjalnie oznaczone kartonowe pudła, do których  prosimy wkładać przyniesione dary.

Liczymy na Waszą solidarność i dobre serca!