Aktualności
Program SMOK
W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła we współpracy z Polskim Związkiem Koszykówki oraz klubem AZS UMCS Lublin bierze udział w realizacji Ogólnopolskiego Programu SMOK.
Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykarski w Bełżycach powstał w celu propagowania i nauczania tak pięknej dyscypliny sportowej jaką jest koszykówka. Nasz ośrodek dzięki organizatorom został zaopatrzony w profesjonalny sprzęt sportowy ułatwiający trening.
W treningach utworzonych dla trzech grup wiekowych biorą udział dziewczynki z klas 1-3 oraz starsze z klas 4-5. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i rodziców.
Andrzej Mazurek
Tomasz Bojar
Ireneusz Rumiński
Wojciech Ostasz
Kolędowanie w klasie 1b
CHRISTMAS TIME
Na kilka dni przed Wigilią wszystkim nam udziela się świąteczny nastrój, dlatego w ramach lekcji języka angielskiego uczniowie klas trzecich i czwartych (4a, 4c, 4d) odbyli świąteczne lekcje. Czwartoklasiści przygotowali plakaty o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii, które ozdobiły ich sale lekcyjne. Podczas lekcji grali w świąteczne domino, śpiewali „Jingle bells” oraz inne znane piosenki, a uczniowie klasy 4d wykonali tradycyjne „crackers” (krakery). W klasach trzecich uczniowie mieli możliwość nauki przez zabawę, poznając słownictwo dzięki słownikowi obrazkowemu – tworzyli również swoje własne świąteczne słowniczki. Nie zabrakło też krzyżówek oraz świątecznych łamigłówek. Na zakończenie wybrzmiały pełne ciepła i radości świąteczne życzenia: MERRY CHRISTMAS AND A HAPPY NEW YEAR, czego Wszystkim z całego serca życzymy!!!
Wioletta Rzezak-Wesołowska
Jasełka kl. 3c
Bożena Watras
Irena Żydek
Andrzej Pietraś



















