Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

3 stadion mW środę, 9 kwietnia, pod opieką pań Małgorzaty Pietraś, Anny Stawińskiej, Moniki Plewik i Doroty Ścibak, wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy, która przywitała nas chłodem.

Mimo to atmosfera była gorąca, a humory nas nie opuszczały. Na początek zwiedziliśmy Stadion Narodowy. Przez chwilę poczuliśmy się, jak gwiazdy futbolu! Stadion naprawdę robi wrażenie!

Obiad zjedliśmy w Złotych Tarasach.

Główną atrakcją wieczoru był spektakl w teatrze muzycznym Studio Buffo. Na lekcjach języka polskiego oglądaliśmy już musical „Romeo i Julia”. Tym razem obejrzeliśmy „Metro” – „pierwsze w Polsce – i jak dotąd jedyne kultowe wydarzenie teatralne”. Spektakl miał premierę 30 stycznia 1991 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Od tamtej pory grany był z powodzeniem nie tylko na scenach polskich. „Metro” prezentowane było na Broadwayu w USA, w „Moskiewskiej Operetce” i w Sankt Petersburgu w Rosji, w Roubaix i w Orleans we Francji. Wszędzie zdobywało uwielbienie publiczności i liczne nagrody. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu musicalu i zdjęć z naszego wyjazdu 

 

 

Zobacz zdjecia >>>

 

MP

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo