Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć rozwijających zainteresowania i uzdolnienia uczniów w klasach 1-3

w roku szkolnym 2020/2021

 

Lp.

Opiekun koła

Rodzaj koła

Dzień

Godzina

Sala

1.

Agata Ćwiklińska

,,Czytam, piszę, liczę”

poniedziałek

12.45-13.30

17

2.

Anna  Bogusz

,,Czytam sobie. Pierwsza klasa”

wtorek

12.45-13.30

20

3.

Dorota Niewczas

 Koło gier logicznych         

        

piątek

12.45-13.30

10

4.

Katarzyna Toruń

Koło plastyczne

wtorek

12.30-13.15

24

5.

Beata Król

,,Odkrywam świat”

piątek

11.40-12.25

22

6.

Katarzyna Zygo

Gry i zabawy matematyczne w klasie 2

piątek

12.30- 13.15

21

7.

Bożena Watras

,,Rozwijam skrzydła”- koło czytelniczo- plastyczne

wtorek

13.30-14.15

23

8.

Anna Ambrożkiewicz

Wolontariat

  w miarę    

   potrzeb

w miarę potrzeb

15

9.

Anna Ambrożkiewicz

Koło polonistyczno- matematyczne

     piątek

12.30-13.15

15

10.

Anna Chojnacka

Koło ortograficzne

środa

12.30-13.15

14

11.

Anna  Marcewicz

Koło matematyczne

poniedziałek

12.30-13.15

11

12.

Elżbieta Gontarczyk

,,Słucham, czytam i tworzę”

piątek

12.45-13.30

16

13.

Marzena Goc

Chór Gaudium – klasy I-III

czwartek

13.35-14.20

14

14.

Michał Dyguś

koło sportowe- piłka nożna

poniedziałek

16.00-17.00

stadion

 

Wykaz zajęć rozwijających zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności ich aktywność i kreatywności dla uczniów klas IV-VIII

w roku szkolnym 2020/2021

Lp.

Nazwa zajęć

Klasa

Termin

 

Sala

Opiekun

1.       

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania z matematyki

4 c

Poniedziałek 12.45-13.30

40

Dorota Ścibak

2.       

Koło Regionalne

4a,6d

Poniedziałek

13.35- 14.20

49

Ewa Pietrzyk

3.       

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania z matematyki

7 d

Poniedziałek

14.25 - 15.10

44

Marzena Gąska

4.       

Koło teatralne

7a,7b,7d

Poniedziałek

14.25 - 15.10

37

Anna Stawińska

5.

SKS Pływanie

4-8

Poniedziałek

14:25-15:10

Pływalnia Michał Dyguś

6.       

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania z chemii

8a ,8b,8c

Poniedziałek

15.15 -16.00

41

Monika Wójcik

7.       

ZHP

 4-8

poniedziałek 15.10 - 16.40

Mała sala gimnastyczna

Edyta Rząd

8.       

SKS
Gry i zabawy

4a

 

Wtorek

12.45 - 13.30

Hala sportowa

Jarosław Górka

9.       

Chór szkolny GAUDEAMUS

4-6

Wtorek

13.35 - 15.10

40

Marzena Goc

10.       

ZHP

4-8

wtorek 15.10 - 16.40 

Mała sala gimnastyczna

Edyta Rząd

11.   

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania z języka angielskiego

6d

Środa

11.40 -12.25

36

Anna Pac -Smoła

12.   

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania z historii

7a

Środa

13.35-14.20

49

Renata Krasula

13.   

Zajęcia rozwijające zainteresowania i kreatywność z informatyki

6b

Środa

13.35 - 14.20

45

Joanna Sieńko

14.   

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania - Koło matematyczne- „Rusz głową”

8b

Środa

14.25 – 15.10

30

Anna Chawrylak

15.   

Koło fizyczne

8b,8c

Środa

14.25 - 15.10

48

Piotr Żuk

16.   

SKS

Piłka nożna

Chłopcy

z klas 6.

Środa

14.25 - 15.10

Hala sportowa

Jarosław Górka

17.   

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania

z języka angielskiego

5a

Czwartek

13.35 - 14.20

41

Urszula Pawłowska

18.   

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania

z języka angielskiego

4b

Czwartek

13.35 - 14.20

40

Katarzyna Wrońska

19.   

Chór szkolny GAUDEAMUS

7-8

Czwartek

14.25 - 16.00

43

Marzena Goc

20.   

Zajęcia rozwijające zainteresowania i kreatywność z informatyki

8b, 8c

Czwartek 14.25-15.10

45

Andrzej Pietraś

21.   

Zajęcia rozwijające zainteresowania i kreatywność  z matematyki

7b

Czwartek 14.25-15.10

29

Anna Wójtowicz

22.   

Koło polonistyczne

8 a

Piątek

13.35-14.20

45

Krystyna Weiss

23.   

SKS

Piłka siatkowa

6-8

Piątek

13:35-14:20

Hala sportowa

Tomasz Bojar

24.   

Zajęcia rozwijające kreatywność i zainteresowania

z języka angielskiego

7c

Piątek

13:35-14:20

39

Natalia Iwaniec