Konsultacje

konsulatacje kl. VIII

Uwaga ósmoklasiści!

Od 16.11.2020 r. w naszej szkole, odbywać się będą konsultacje
z przedmiotów egzaminacyjnych. Uczniowie, którzy będą chcieli wziąć
w nich udział, proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie spotkania
u wychowawcy, bądź u nauczyciela przedmiotu.

 

Klasa 8 „a”

Nauczyciel

Przedmiot

Termin

Krystyna Weiss

język polski

środy

14.20-15.05

Dorota Ścibak

matematyka

czwartki

14.30-15.15

Katarzyna Wrońska

język angielski

środy

14.30-15.15

 

Klasa 8 „b”

Nauczyciel

Przedmiot

Termin

Krystyna Weiss

język polski

czwartki

14.20-15.05

Anna Chawrylak

matematyka

poniedziałki

14.20-15.05

Urszula Pawłowska

język angielski

środy

15.00-15.45

Klasa 8 „c”

Nauczyciel

Przedmiot

Termin

Katarzyna Brewczak

język polski

środy

15.00-15.45

Marzena Gąska

matematyka

wtorki

15.00-15.45

Magdalena Snop

język angielski

czwartki

15.00-15.45

 

Konsultacje dla rodziców  2020/2021- II. półrocze:  marzec,  maj.

 Podczas kształcenia na odległość, konsultacje będą odbywały się z wykorzystaniem platformy MS Theams. Natomiast po powrocie uczniów do szkoły, miejsce konsultacji będzie zgodne z poniższym harmonogramem.

L.p.

Nazwisko i imię

przedmiot

data i godzina

miejsce konsultacji

  1  

Ambrożkiewicz Anna

edukacja wczesnoszkolna

05.03.21 9:40-10:30

07.05.21 9:40-10:30

Sala 15

2  

Biernacki Ryszard

fizyka

02.03.21 13:35-14:20

11.05.21 13:35-14:20

Pokój nauczycielski

 3

Bojar Małgorzata

w-f

5.03.21 10:35-11: 35

28.05.21 10:35-11:35

Pokój nauczycielski/ nauczycieli w-f

 4

Bojar Tomasz

w- f

04.03.21  9:45-10:30

06.05.21  9:45-10:30

Pokój nauczycieli wf

 5

Brewczak Katarzyna

język polski

02.03.21  14:25 -15:10

11.05.21  14:25 -15:10

Sala 46

 6

Chawrylak Anna

matematyka

17.03.21  9:45-10:30

12.05.21  9:45-10:30

Pokój nauczycielski

   7

Chojnacka Anna

edukacja wczesnoszkolna

15.03.21 8:00- 8:45

10.05.21 8:00- 8:45

Sala nr 14

    8

Czerwiec Paweł

informatyka

11.03.21 9.45-10:30

13.05.21 9.45-10:30

Pokój nauczycielski

 9

Dyguś Michał

wychowanie fizyczne

17.03.21   9:45-10:30

19.05.21   9:45-10:30

Pokój nauczycieli w-f

10

Fila Izabella

język niemiecki

17.03.21    8:50-9:35

21.05.21    8:50-9:35

Pokój nauczycielski

 11

Gąska Marzena

matematyka

17.03.21 11:40-12:25

19.05.21 11.40-12.25

Pokój nauczycielski

   12

Gontarczyk  Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

22.03.21  8.50-9.35

21.05.21  9:45-10:30

Pokój nauczycielski

 13

Górka Jarosław

w-f

15.03:21-10.35-11:20

17.05.21-10:35-11:20

Pokój nauczycieli w-f

 14

Iwaniec Natalia

język angielski

02.03.21 12:45 - 13:30

11.05.21 12:45 - 13:30

Pokój nauczycielski

 15

Krasula Renata

historia, wos, język angielski

04.03.21 11:25-12:10

06.05.21 11:25-12:10

Pokój nauczycielski

 16

Kwiatkowski Rafał

w-f

01.03.21 9:45-10:30

10.05.21 9:45-10:30

Pokój nauczycielski

 17

Minik Tomasz

w-f

10.03.21  9:45-10:30

05.05.21  9:45-10:30

Pokój nauczycieli w-f/Pokój nauczycielski

    18

Marcewicz Anna

edukacja

wczesnoszkolna

04.03.21 10:35-11:20

06.05.21 10:35-11:20

Pokój nauczycielski

 19

Ostasz Wojciech

edukacja dla bezpieczeństwa

w-F

15.03.21 09:45-10:30

12.05.21  08:50-09:35

Pokój nauczycieli w-f

 20

Pac-Smoła Anna

język angielski

09.03.21  9:45-10:30

11.05.21   9:45-10:30

Pokój nauczycielski

 21

Pawłowska Urszula

język angielski

15.03.21  13.35-14.20

17.05.21  13.35-14.20

Pokój nauczycielski

 22

Pietraś Andrzej

informatyka

15.03.21 11:40-12:25

12.04.21 11:40-12:25

Pokój informatyka (przy stołówce)

 23

Pietraś Małgorzata

język polski

02.03.21 12:45-13:30

11.05.21 12:45-13:30

Pokój nauczycielski

 24

Pietrzyk Ewa

historia

04.04.21 8:00-8:45
13.05.21 8:00-8:45

Pokój nauczycielsk

 25

Plewik Monika

religia

02.03.21 8:00-8:45

04.05.21 8:00 - 8:45

Pokój nauczycielski

26

Plewik Marzena

geografia

01.03.21 9:45-10:30

06.05.21 12:45-13:30

Pokój nauczycielski

 27

ks. Rechnio Rafał

religia

02.03.21 8:50 - 9:35

04.05.21 8:50- 9:35

Pokój nauczycielski

28

Rynkowska Teresa

technika
matematyka

02.03.21 11:40-12:25

11.05.21 11:40-12:25

Pokój nauczycielski

 29

Rząd Edyta

plastyka

1.03.2021 8:50- 9:35

10.05.2021 8.50- 9.35

Pokój nauczycielski

 30

Sieńko Joanna

język niemiecki
informatyka

04.04.2021  8.00-8:45
13.05.2021  8.00-8:45

Pokój nauczycielski

 31

Snop Magdalena

język angielski

05.03.21 11:40-12:25

07.05.21 11:40 -12:25      

Pokój nauczycielski

 32

Sobiepan Urszula

muzyka

02.03.2021 8:00-8:45

04.05.2021 8:00-8:45

Pokój nauczycielski

 33

Stawińska Anna

Język polski

02.03.21 14:25-15:10

11.05.2114:25-15:10

Pokój nauczycielski

 34

Ścibak Dorota

matematyka

04.03.2021 8:50-9.35

13.05.2021 8:50-9:35

 Pokój nauczycielski

 35

Weiss Krystyna

język polski

15.03  09:45-10:30
10.05  09:45-10:30

Pokój nauczycielski 

36

Widelska Alina

przyroda /biologia

16.03.21  13:35-14:20

25.05.21   13:35-14:20

Pokój nauczycielski

 37

Wójcik Monika

chemia

02.03.21 8:50 – 9:35

04.05.21 8:50 – 9:35

Pokój nauczycielski

 38

Wójtowicz Anna

matematyka

09.03.21 8:00-8:45

11.05.21 8:00-8:45

Pokój nauczycielski

 39

Wrońska Katarzyna

j. angielski

12.03.21 10:35-11:20

14.05.21 10:35-11:20

Pokój nauczycielski

40

Żuk Piotr

fizyka/geografia

10.03.2112:45 – 13:30

12.05.2112:45 – 13:30

Pokój nauczycielski