Konsultacje

Konsultacje dla rodziców-II półrocze 2019/2020

luty, kwiecień,  maj, czerwiec

L.p.

Nazwisko i imię

przedmiot

data i godzina

Miejsce konsultacji

1.

Bojar Małgorzata

wychowanie fizyczne

9.50-10.35

04.02.         

28.04.         

19.05.         

09.06.          

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

2.

Bojar Tomasz

wychowanie fizyczne

11.50-12.35

04.02.         

07.04.         

05.05.         

09.06.         

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

3.

Bogusz Anna

edukacja wczesnoszkolna

8.00 – 8.50

06.02.

09.04.

07.05.

04.06.

pokój nauczycielski

4.

Brewczak Katarzyna

język polski

12.55-13.40

20.02.  

16.04.

14.05.

04.06.

pokój nauczycielski

5.

Chawrylak Anna

matematyka

9.50-10.35

19.02.  

28.04.  

19.05. 

09.06.        

pokój nauczycielski

6.

Dyguś Michał

wychowanie fizyczne

9.50-10.35

04.02.           

07.04.           

07.05.           

04.06.           

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

7.

Fila Izabella

język niemiecki

10.45 -11.30        

05.02.         

01.04.         

06.05.         

03.06.         

pokój nauczycielski

8.

Gajowiak Ewelina

język polski

9.50-10.35

05.02.            

01.04.            

06.05.            

03.06.            

pokój nauczycielski

9.

Gąska Marzena

matematyka

9.50-10.35

11.02.

17.04.

12.05.

09.06.

pokój nauczycielski

10.

Górka Jarosław

wychowanie fizyczne

11.50-12.35

03.02.

06.04.

11.05.

08.06.

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

11.

Iwaniec Natalia

język angielski

8.55 – 9.40

05.02.            

08.04.            

15.05.            

03.06.            

pokój nauczycielski

12.

Krasula Renata

historia,

wiedza o społeczeństwie

8.00-8.45         

13.02.            

16.04.            

28.05.            

04.06.            

pokój nauczycielski

13.

Kukier Łukasz

religia

11.50-12.35

11.02.

14.04.

12.05.

09.06.

pokój nauczycielski

14.

Kwiatkowski Rafał

wychowanie-fizyczne

9.50-10.35

13.02.           

16.04.           

14.05.          

04.06.           

pokój nauczycielski

15.

Minik Tomasz

wychowanie fizyczne

8.55-9.35

13.02.          

16.04.          

14.05.         

04.06.         

pokój nauczycieli wychowania fizycznego

16.

Niewczas Dorota

edukacja wczesnoszkolna

9.50-10.35

21.02.           

24.04.           

22.05.           

05.06.           

pokój nauczycielski

17.

Ostasz Wojciech

edukacja dla bezpieczeństwa

12.30-13.13

13.02.          

06.04.          

11.05.          

08.06.          

pokój  nauczycieli wychowania fizycznego

18.

Pac-Smoła Anna

język angielski

10:45-11:30

03.02.             

06.04.             

04.05.             

01.06.             

pokój nauczycielski

19.

Pawłowska Urszula

język angielski

11.50 – 12.35

17.02.

06.04.

11.05.

08.06.

 

pokój nauczycielski

20.

Pietraś Andrzej

 

9.50-10.35

10.02.

06.04.

04.05.

08.06.

Pokój nr 2 (Informatyk)

21.

Pietraś Małgorzata

język polski

9.50-10.35

05.02.

01.04.

06.05.

03.06.

pokój nauczycielski

22.

Pietrzyk Ewa

geografia

09.50-10.35

07.02.

03.04.

08.05.

05.06.

pokój nauczycielski

23.

Plewik Monika

religia

10.45-11.30

05.02.

01.04.

06.05.

03.06.

pokój nauczycielski

24.

Plewik Marzena

geografia

9.50 -10.35

03.02.

06.04.

04.05.

01.06.

pokój nauczycielski

25.

Rząd Edyta

plastyka, technika

8.55 – 9.40

04.02.

07.04.

05.05.

02.06.

pokój nauczycielski

26.

Sieńko Joanna

informatyka, j. niemiecki

10.45 – 11.30

13.02.

16.04.

14.05.

04.06.

pokój nauczycielski

27.

Snop Magdalena

język angielski

11.50 – 12.35

21.02.

17.04.

15.05.

05.06.

pokój nauczycielski

28.

Sobiepan Urszula

muzyka

11.50-12.35

07.02.

03.04.

08.05.

05.06.

pokój nauczycielski

29.

Stawińska Anna

język polski

10.45- 11.30

17.02.

20.04.

25.05.

08.01.

pokój nauczycielski

30.

Ścibak Dorota

matematyka

10.45-11.30

11.02.

07.04.

05.05.

02.06.

pokój nauczycielski

31.

Weiss Krystyna

język polski

11.30 – 12.15

20.02.

06.04.

11.05.

08.06.

pokój nauczycielski

32.

Widelska Alina

przyroda, biologia

10.45-11.30

24.02.

06.04.

11.05.

08.06.

pokój nauczycielski

33.

Wójcik Monika

chemia

11.50 – 12.35

05.02.

08.04.

06.05.

03.06.

pokój nauczycielski

33.

Wójtowicz Anna

matematyka

9.00-10.35

26.02.         

29.04.         

27.05.      

10.06.          

pokój nauczycielski

34.

Wójtowicz Dominik

technika

10.45-11.30

03.02.

06.04.

04.05.

08.06

pokój nauczycielski

35.

Wrońska Katarzyna

język  angielski

10.45-11.30

21.02.   

25.04.      

23.05.          

06.06.          

pokój nauczycielski

36.

Zięba Beata

edukacja wczesnoszkolna

8.00-8.45

10.02.

27.04.

11.05.

08.06.

pokój nauczycielski

37.

Żuk Piotr

fizyka/geografia

12.55-13.40

19.02.

22.04.

20.05.

03.06.

pokój nauczycielski