Przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach  zaprasza na zebranie Rady Rodziców/ rady klasowe/ które odbędzie się w dniu13.04.2016r. (środa ) o godz.1800  w Sali-MCI.

1. Porządek zebrania:
  2. Informacja dyrektora o bieżących sprawach szkoły.
  3. Informacja  o wpłatach na RR
  4. Omówienie wniosków z nadzoru pedagogicznego za I sem.  rok 2015/16,
  5. Informacja o przyznaniu  stypendium uczniom za wyniki nauczania i inna działalność w szkole w I sem.
  6. Informacja nt. rekrutacji uczniów w ZSN1 na rok szk. 2016/2017
  7. Zaopiniowanie szkolnych programów nauczania i podręczników na rok szkolny 2016/2017 – darmowe podręczniki i ich dystrybucja.
  8. Zaopiniowanie innych  szkolnych programów  na rok szkolny bieżący i 2016/2017.
  9. Upoważnienie dyrektora szkoły w sprawie wyboru i ubezpieczenia uczniów na nowy rok. szk. 2016/2017
  10. Dyskusja.
  11. Sprawy różne