KONKURS   KLASY 0 – III

PRZYGODY MISIA W DRODZE DO SZKOŁY

Biblioteka Szkolna ogłasza konkurs plastyczno – literacki
pt. „Przygody misia w drodze do szkoły”.

Narysuj historyjkę obrazkową (klasy 0-I)

lub napisz opowiadanie o swoim misiu - maskotce lub misiu - bohaterze książki (klasy II-III)

Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa, kształtowanie wrażliwości, rozbudzanie aktywności twórczej, rozwijanie kultury czytelniczej, w tym jej najwyższego poziomu - zamiłowania do czytania.

1.Biblioteka Szkolna ogłasza konkurs plastyczno – literacki „Miś w szkole”.

2.Konkurs adresowany jest do uczniów klas O – III szkoły podstawowej.

3.Zadaniem uczestnika konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie książeczki pod tytułem „Przygody misia w drodze do szkoły”.

Klasy 0 –––   książeczka w formie historyjki obrazkowej,
klasy II – III –– książeczka w formie historyjki obrazkowej i tekstu.

4.Technika wykonania pracy – dowolna. Szablon książeczki do pobrania w Bibliotece Szkolnej.

5.Prace należy wykonać samodzielnie.

6.Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 15 listopada 2012r. do Biblioteki Szkolnej.

7.Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria:

Kreatywność, pomysłowość, oryginalność,

Forma estetyczna pracy.

8.Dla autorów 3 najciekawszych prac z poszczególnych poziomów przewidziano nagrody rzeczowe i książkowe.

Szablon książeczki do pobrania

w Bibliotece Szkolnej!