Spotkanie z harcerzami z 43 DH Parasol

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej z kl. I, III i IV miały przyjemność już po raz kolejny spotkać się z drużynową panią Edytą Rząd oraz harcerzami z drużyny 43 DH Parasol. Świetliczaki poznały kolejne zwyczaje, tradycje oraz pląsy harcerskie. Młodzi harcerze przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek wiele dyscyplin oraz zabaw harcerskich. Trening języka w postaci łamigłówek i zagadek słownych cieszył się zainteresowaniem wśród świetliczaków. Wszystkie dzieci za aktywny udział w zawodach sportowych i zabawach nagrodzono słodkimi łakociami. Zostały wyłonione również trzy pierwsze miejsca za najlepsze wyniki. Medale były miłą niespodzianką i cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników.

Dziękujemy bardzo drużynowej oraz harcerzom za spotkanie, które przyniosło wiele uśmiechu, jak również szczyptę rywalizacji między dziećmi.

Anna Mazurek
Edyta Rząd