Październikowe ognisko wspomnienie o patronie

15 października młodzi historycy wraz z grupą zuchów i wolontariuszy uczestniczyli w zabawach na placu przy parafialnym kościele. W tym dniu zorganizowane zostało ognisko , przy którym pieczono pyszne kiełbaski. O godzinie 17 wszyscy uczniowie uczestniczyli we mszy świętej i odmawiali różaniec w intencji patrona szkoły Jana Pawła II.Głównym celem wyprawy było wspomnienie o wielkim Polaku w przeddzień Jego święta.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Anna Ambrożkiewicz, Ewa Pietrzyk, Anna Bogusz i Katarzyna Cieślicka

alt