alt    Ku czci Niepodległej i jej bohaterów

11 listopada młodzi regionaliści z naszej szkoły uczestniczyli we mszy świętej odprawianej w intencji Ojczyzny. Następnie przeszli pod pomniki, gdzie władze miasta i mieszkańcy Bełżyc oddali hołd polskim bohaterom, walczącym o niepodległą.

Ewa Pietrzyk

alt   Obchody Niepodległości Polski

Dzień 11 listopada wszyscy Polacy kojarzą jako fakt odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów.  11 listopada jest polskim świętem narodowym. Społeczność naszej szkoły oddała hołd polskim bohaterom uczestnicząc w regionalnych obchodach tego Święta w MDK w Bełżycach oraz w amfiteatrze lubelskiego kościoła na Poczekajce.