Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

alt    Ku czci Niepodległej i jej bohaterów

11 listopada młodzi regionaliści z naszej szkoły uczestniczyli we mszy świętej odprawianej w intencji Ojczyzny. Następnie przeszli pod pomniki, gdzie władze miasta i mieszkańcy Bełżyc oddali hołd polskim bohaterom, walczącym o niepodległą.

 

                                                    Ewa Pietrzyk

 

alt   Obchody Niepodległości Polski

   Dzień 11 listopada wszyscy Polacy kojarzą jako fakt odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów.  11 listopada jest polskim świętem narodowym. Społeczność naszej szkoły oddała hołd polskim bohaterom uczestnicząc w regionalnych obchodach tego Święta w MDK w Bełżycach oraz w amfiteatrze lubelskiego kościoła na Poczekajce.

 

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo