Konsultacje

Konsultacje dla rodziców  2021/2022- II półrocze: marzec, maj, czerwiec

L.p.

Nazwisko i imię

Przedmiot

Data i godzina

Miejsce konsultacji

1.

Bojar Tomasz

wychowanie fizyczne

14.03.2022  11.40-12.25
09.05.2022  11.40-12.25
06.06.2022  11.40-12.25

pokój nauczycieli w-f

2.

Brewczak Katarzyna

j. polski

03.03.2022  10.35-11.20

12.05.2022  10.35-11.20

09.06.2022  10.35-11.20

pokój nauczycielski

3.

Chawrylak Anna

matematyka

21.03.2022 10.35 -11.20

09.05.2022 10.35 -11.20

06.06.2022 10.35 - 11.20

pokój nauczycielski

4.

Ćwikliński Piotr

informatyka

09.03.2022  8.50-9.35

06.05.2022  12.45-13.30

08.06.2022  8.50-9.35

pokój nauczycielski

5.

Dyguś Michał

wychowanie fizyczne

17.03.2022  9.45-10.30

12.05.2022  9.45-10.30

09.06.2022  9.45-10.30

pokój nauczycieli w-f

6.

Fila Izabella

j. niemiecki

09.03.2022  10.35-11.20

11.05.2022  10.35-11.20

08.06.2022  10.35-11.20

pokój nauczycielski

7.

Gajowiak Ewelina

j. polski

10.03.2022  12.45-13.30

12.05.2022  12.45-13.30

02.06.2022  12.45-13.30

pokój nauczycielski

8.

Gąska Marzena

matematyka

18.03.2022  10.35-11.20

13.05.2022  10.35-11.20

03.06.2022  10.35-11.20

pokój nauczycielski

11.

Górka Jarosław

wychowanie fizyczne

14.03.2022  12.45-13.30

09.05.2022  12.45-13.30

06.06.2022  12.45-13.30

pokój nauczycieli w-f

12.

Iwaniec Natalia

j. angielski

10. 03.2022  8.50-9.35

12. 05.2022  8.50-9.35

09.06.2022   8.50- 9.35

pokój nauczycielski

13.

Krasula Renata

historia, wos

17.03.2022  8.00-8.45

19.05.2022  8.00-8.45

02.06.2022  8.00-8.45

pokój nauczycielski

14.

Król Beata

edukacja wczesnoszkolna

17.03.2022  13.30- 14.15

19.05.2022  13.30-14.15

02.06.2022  13.30-14.15

sala nr 22

15.

Mazurek Andrzej

wychowanie fizyczne

14.03.2022  11.40-12.25

16.05.2022  11.40-12.25

06.06.2022 1 1.40-12.25

pokój nauczycielski

16.

Minik Tomasz

wychowanie fizyczne

17.03.2022  8.50-9.35

12.05.2022  8.50-9.35

09.06.2022  8.50-9.35

pokój nauczycieli w-f

15.

Nowak  Dorota

przyroda

10.03.2022  08.50-09.35

12.05.2022  08.50-09.35

02.06.2022  08.50- 09.35

biblioteka szkolna

17.

Ostasz Wojciech

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

01.03.2022  8.50-9.35
10.05.2022  8.50-9.35

07.06.2022  8.50-9.35

pokój nauczycieli w-f

18.

Pac-Smoła Anna

j. angielski

03.03.2022  8.50-9.35
12.05.2022  8.50-9.35
02.06.2022  8.50-9.35

pokój nauczycielski

19.

Pańko Paulina

j. polski

15.03.2022  9.45-10.30

11.05.2022  8.50-9.35

07.06.2022  9.45-10.30

pokój nauczycielski

20.

Pawłowska Urszula

j. angielski

09.03.2022  10.35-11.20

11.05.2022  10.35-11.20

08.06.2022  10.35-11.20

pokój nauczycielski

21.

Pietraś Andrzej

informatyka

21.03.2022   8.50-9.35  

 09.05.2022  8.50-9.35  

 06.06.2022  8.50-9.35 

pokój

informatyka

22.

Pietrzyk Ewa

historia

15.03.2022  9.45 - 10.30

17.05.2022  9.45- 10.30

07.06.2022  9.45 - 10.30

pokój nauczycielski

23.

Plewik Monika

religia

03.03.2022  9.45-10.30

05.05.2022  9.45-10.30

02.06.2020  9.45-10.30

pokój nauczycielski

24.

Plewik Marzena

geografia

28.03.2022  11.40-12.25

30.05.2022  11.40-12.25

13.06.2022  11.40-12.25

pokój nauczycielski

25.

ks. Rechnio Rafał

religia

15.03.2022  13.35-11.20 

10.05.2022  10.35-11.20 

07.06.2022  10.35-11.20 

pokój nauczycielski

26.

Rynkowska-Rudzka Teresa

matematyka, technika

08.03.2022  9.45 - 10.30

10.05.2022  9.45 - 10.30

07.06.2022  9.45 - 10.30

pokój nauczycielski

27.

Rząd Edyta

plastyka

18.03.2022  8.50-9.35 

12.05.2022  8.50-9.35 

03.06.2022  8.50-9.35 

pokój nauczycielski

28.

Rzezak-Wesołowska Wioletta

j. angielski

10.03.2022  11.40-12.25 

12.05.2022  11.40-12.25 

09.06.2022  11.40-12.25 

pokój nauczycielski

29.

Sieńko Joanna

j. niemiecki

11.03.2022  11.40-12.25
06.05.2022  11.40-12.25
03.06.2022  11.40-12.25

pokój nauczycielski

30.

Snop Magdalena

j. angielski

11.03 2022  9.45-10.30

06.05.2022  9.45-10.30

10.06.2022  9.45-10.30

pokój nauczycielski

31.

Sobiepan Urszula

muzyka

01.03.2022  8.50-9.35
10.05.2022  8.50-9.35

07.06.2022  8.50-9.35

pokój nauczycielski

32.

Stawińska Anna

j. polski

07.03.2022  13.30- 14.20

09.05.2022  13.30-14.20

06.06.2022  13.30-14.20

pokój nauczycielski

33.

Szymczyk Beata

biologia

14.03.2022  14.00-14.45

09.05.2022  14.00-14.45

06.06.2022  14.00-14.45

pokój wicedyrektora

34.

Watras Bożena

edukacja wczesnoszkolna

18.03.2022  10.40-11.15

06.05.2022  10.40-11.15

10.06.2022  10.40-11.15

pokój nauczycielski

35.

Weiss Krystyna

j. polski

21.03.2022  9.45 - 10.30

23.05.2022  9.45 -10.30

13.06.2022  9.45 - 10.30

pokój nauczycielski

36.

Widelska Urszula

j. niemiecki

09.03.2022  10.35 -11.20

11.05.2022  10.35 -11.20

08.06.2022  10.35 -11.20

pokój nauczycielski

37.

Wójcik Monika

chemia

25.03.2022   9.45 - 10.30

27.05.2022   9.45 -10.30

10.06.2022   9.45 - 10.30

pokój nauczycielski

38.

Wójtowicz Anna

matematyka

14.03.2022  12.45 – 13.30

09.05.2022  12.45 – 13.30

06.06.2022  12.45 – 13.30

pokój nauczycielski

39.

Wrońska Katarzyna

j. angielski

18.03.2022  8.00 – 8.45

06.05.2022  8.00 – 8.45

03.06.2022  8.00 – 8.45

pokój wicedyrektora

40.

Zygo Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

22.03.2022  12.30-13.15

24.05.2022  12.30-13.15

14.06.2022  12.30-13.15

sala nr 21

40.

Żuk Piotr

fizyka, geografia

15.03.2022  9.45-10.30

10.05.2022  9.45-10.30

07.06.2022  9.45-10.30

pokój nauczycielski

41.

Żydek Aneta

biologia

07.03.2022  14.25-15.10

16.05.2022  14.25-15.10

06.06.2022  14.25-15.10

pokój nauczycielski

42.

Żydek Irena

religia

21. 03.2022  10.35-11.20 

30.05.2022  10.35-11.20 

20.06.2022  10.35-11.20 

pokój nauczycielski