GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

Nazwisko i imię nauczyciela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Ambrożkiewicz Anna

     

12.20-13.20

s.15

 

Anasiewicz Edyta

   

11:30-12:30 s. 26

   

Bogusz Anna

14.00 -15.00 s.20

       

Bojar Tomasz

       

14.30-15.30

Hala CKFiS

Bożym Katarzyna

 

11:30-12:30

s. 15

     

Brewczak Katarzyna

 

15.10 -16.10

s. 45

     

Chawrylak Anna

     

15.10- 16.10 s.30

 

Chojnacka Anna

   

11.40- 12.40

s. 14

   

Ćwiklińska Agata

   

13.30- 14.30 s. 17

   

Ćwikliński Piotr

 13:35-14:05

s.45

   

12:45-13:15

s.45

 

Dyguś Anna

 

13:15-14:15

s. 47

     

 

Dyguś Michał

13.35 - 14.35

Pływalnia CKFiS

       

Gajowiak Ewelina

   

13:30-14:30

s.38

   

Gąska Marzena

 

!4:20 – 15:20

s. 44

     

Goc Marzena

     

15:15-16:15, s. 43

 

Gontarczyk Elżbieta

     

11.30-12.30 s.16

 

Góra Elżbieta

   

12.30-13.30

s.26

   

Górka Jarosław

14 : 30 – 15:30

hala sportowa

       

Iwaniec Natalia

     

12.30-13.30

s.29

 

Janik Paulina

12.00-13.00 biblioteka

       

Jankowska Aneta

13.35 - 14.35 s. 26

       

Jęczeń Beata

 

 

   11.45-12.15 biblioteka

11.30-12.00 biblioteka  

Karwowska Ewa

10.25-10.55 biblioteka

   

11.45-12.15 biblioteka

 

Kotłowski Konrad

   

7.00-8.00

s.49

   

Król Beata

 

12.25 - 13.25 s.21

     

ks. Kruk Mariusz

 

13:35 - 14:35 s.40

     

Kwiatkowski Rafał

   

14:20-15:20  hala|basen

   

Lewandowska

Magdalena

     

12.50-13.50

s. 22

 

Majewska Klaudia

13.30-14.00 s.28

13.30-14.00 s.28

     

Marcewicz Anna

         

Mazurek Agata

       

13.20-14.20

s.21

Mazurek Andrzej

   

10.30-11.00

Harcówka

 

11.50-12.20

Harcówka

Mazurek Anna

   

10.50-11.20

Harcówka

16.00-16.30 Harcówka

 

Minik Tomasz

     

13.35 - 14.35

Pływalnia CKFiS

 

Mirosław Aleksandra

 

11:40- 12:40

biblioteka

     

Nowak Dorota

13:00 – 13:30

biblioteka

   

13:30- 14:00

biblioteka

 

Ostasz Wojciech

     

14:20:14:50 Sala gimnastyczna

14:20:14:50

Sala gimnastyczna

Pac-Smoła Anna

13.30 -14.30

s. 36

       

Pańko Paulina

 

14:35-15:35

s. 48

     

Pawłowska Urszula

   

13.30 - 14.30 s. 39

   

Pietraś Andrzej

 

7:45-8.45 Informatyk (nr 2)

     

Pietrzyk Ewa

       

14.20 - 15.20. S.40

Piłat Agnieszka

   

12:30- 13:30

biblioteka

   

Plewik Marzena

     

13.35 - 14.35 
s.48

 

Plewik Monika

   

13.30 - 14.30 s. 40

   

Rumińska Anna

11.00-12.00
biblioteka

       

Rumiński Ireneusz

13.30-14.00

Sala 30

Pierwszy i trzeci tydzień miesiąca

       

Rząd Edyta

13.30-14.30

Sala 34

       

Rzedzicka Anna

10.30-11.30

Sala 11

       

Rzezak- Wesołowska Wioletta

     

12:30-13:30

s.26

 

Sieńko Joanna

     

Godz. 13.35-14.35

S. 39

 

Skurska Agata

       

7.30 - 8.00

8.45 - 9.15

biblioteka

Snop Magdalena

       

12.25-13.25

s. 21

Sobczak Lucyna

14.00-15.00

gab. dyr

       

Sobiepan Urszula

13:30-14:30

s. 34

       

Szymczyk Beata

13.35-14.35

p.32

       

Warszawska Anna

   

11.00-12.00

s.18

   

Weiss Krystyna

     

14.20 - 15.20
s.46

 

Widelska Urszula

       

9:35 – 10:35

Biblioteka

Woźniak Anna

       

13.25 - 14.25

s.37

Wójcik Monika

 

15.10 - 16.10 s. 41

     

Wójtowicz Anna

14.20 - 15.20

SALA 29

       

Wrońska Katarzyna

     

14.30-15.30

s.7 (gabinet wicedyr.)

 

Zięba Beata

     

12:30-13:30 s. 26.

 

Zygo Katarzyna

   

11:25 – 12:25

Sala nr 21

   

Żuk Piotr

       

14:20 – 15:20

Sala 48

Żydek Aneta

15.10- 16.10

Sala 43

       

Żydek Irena

12.25-13.25

s. 22