Zajęcia pozalekcyjne
Koła rozwijające kreatywność i zainteresowania uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełżycach klasy I - III
L.p. |
Nazwa zajęć |
Termin |
Sala |
Opiekun |
1. |
Kółko języka niemieckiego |
Czwartek godz. 11:40-12:25 |
s. 17 |
Urszula Widelska |
2. |
Chór Gaudium |
Kl. 0 - Środa 13:00-13:30 Kl. 1-3 - Czwartek 12:45-13:30 |
s. 15 |
Marzena Goc |
3. |
Koło ortograficzne |
Czwartek 12:45-13:30 |
s. 14 |
Anna Chojnacka |
4. |
Gry i zabawy matematyczne w klasie II |
Czwartek 11:40-12:25 |
s. 21 |
Katarzyna Zygo |
5. |
Czytam, piszę, liczę |
Wtorek 11:40-12:25 |
s. 17 |
Agata Ćwiklińska |
6. |
Koło czytelnicze: Słucham, czytam i tworzę |
Czwartek 8:00-8:45 |
s.16 |
Elżbieta Gontarczyk |
7. |
Koło artystyczne: plastyka, muzyka, teatr. |
Czwartek 11:40-12:25 |
s. 10 |
Aleksandra Mirosław |
8. |
Odkrywam świat |
Wtorek 11:40-12:25 |
s. 22 |
Beata Król |
9. |
Bystra główka |
Środa 11:40-12:25 |
s. 6 |
Magdalena Lewandowska |
10. |
Koło wokalno- taneczne |
Czwartek 11:30-12:15 |
s.15 |
Anna Ambrożkiewicz |
11. |
Kreatywne prace plastyczne |
Piątek 11:40-12:25 |
s. 24 |
Beata Zięba |
12. |
Koszykówka |
Środa, Piątek 14:30-15:30 |
Hala sportowa |
Jarosław Górka |
13. |
Myślę, odkrywam, tworzę |
Wtorek 11:40-12:25 |
s.23 |
Edyta Anasiewicz |
14. |
Koło polonistyczno- matematyczne |
Piątek 11:40-12:25 |
s. 11 |
Anna Marcewicz |
Koła rozwijające kreatywność i zainteresowania uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełżycach klasy IV-VIII
L.p. |
Nazwa zajęć |
Termin |
Sala |
Opiekun |
1. |
Koło informatyczne |
Wtorek 14:25-15:10 |
s. 45 |
Andrzej Pietraś |
2. |
SKS |
Środa 15:10 Piątek 14:25 |
Hala CKFiS |
Tomasz Bojar |
3. |
ZKK z języka polskiego |
Czwartek 13:35-14:20 |
s. 48 |
Paulina Pańko |
4. |
Koło Regionalne |
Piątek 13.35.-14.10 |
s.40 |
Ewa Pietrzyk |
5. |
ZKK z jęz. angielskiego |
Czwartek 13.35 - 14.20 |
s. 45 |
Urszula Pawłowska |
6 |
Chór Gaudeamus |
Środa, 13:35-15:10, czwartek, 13:35-15:10 |
s. 43 |
Marzena Goc |
7. |
SKS - pływanie |
Poniedziałek 13:35 – 14:20 |
Pływalnia |
Jarosław Górka |
8. |
SKS – gry zespołowe |
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek 14:25 – 15:10 |
Hala sportowa |
Jarosław Górka |
9. |
Zajęcia kształtujące kreatywność matematyka - “Ciekawa matematyka” |
Czwartek 14:25 – 15:10 |
s. 30 |
Anna Chawrylak |
10. |
ZKK ZHP |
Poniedziałek 14.30 - 16.00 |
Mała sala gim. |
Edyta Rząd |