WYRÓŻNIENIE ADASIA W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM „WIDZISZ? REAGUJ! DZWOŃ 112”

Miło nam poinformować, że Adam Jośko uczeń klasy 3a został wyróżniony w Wojewódzkim Konkursie „Widzisz? Reaguj! Dzwoń112”.

Ponad 500 uczniów ze 150 szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa lubelskiego przyjęło zaproszenie wojewody lubelskiego Lecha Sprawki do wzięcia udziału w organizowanym przez niego konkursie „Widzisz? Reaguj! Dzwoń 112”.

Celem konkursu, nad którym patronat objęli: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński – było uwrażliwienie mieszkańców naszego regionu na udzielenie pomocy drugiemu człowiekowi oraz na potrzebę wzięcia odpowiedzialności za zdrowie i życie innych ludzi, promowanie treści dotyczących działania numeru alarmowego 112 oraz kształtowanie postaw pozwalających na właściwe korzystanie z numeru alarmowego 112, a także rozwijanie twórczych zdolności dzieci i młodzieży.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej!

Anna Dyguś
Katarzyna Zygo