UCZNIOWIE Z NASZEJ SZKOŁY NA PODIUM GMINY BEŁŻYCE

Na początku kwietnia, w obecności Sekretarz Miasta i Gminy Bełżyce – Pani Joanny Kaznowskiej, Przewodniczącego Rady Miejskiej – Pana Grzegorza Kamińskiego oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Bełżycach – Joanny Sidorowicz, w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie, wręczenie dyplomów oraz nagród z Gminnego Konkursu Plastycznego na „Bajeczny Wianek Wielkanocny”. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Burmistrz Miasta – Pan Ireneusz Łucka. Konkurs przebiegał  w dwóch etapach: szkolnym i gminnym. Na szczeblu gminnym wzięło udział 19 uczniów  z klas I-VIII z czterech szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II  w Bełżycach, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie oraz Szkoła Podstawowa w Babinie.

Z przyjemnością chcemy poinformować, iż dwoje uczniów z naszej placówki zostało laureatami w/w konkursu:

II miejsce w kategorii wiekowej klasy I-III zajęła Natalia Oszust z kl. I b (opiekun plastyczny  P. Beata Jęczeń),

III miejsce w kategorii wiekowej klasy IV-VIII otrzymał Michał Wojtachnio z kl. IV d (praca wykonana pod kierunkiem P. Anny Chawrylak).

Wyróżnienia zaś w kategorii wiekowej klasy I-III otrzymali: Paulina Dybalska z kl. II a (praca wykonana pod kierunkiem P. Doroty Niewczas), Natalia Przybysz z kl. III b (opiekun plastyczny P. Beata Król).

Wyróżnienia w kategorii wiekowej klasy IV-VIII otrzymali: Bartłomiej Gerhand z kl. IV c   i Natalia Jóźwik z kl. V c  (prace wykonane pod kierunkiem P. Edyty Rząd).

Każdy uczestnik został obdarowany upominkiem z Wielkanocnego Kosza Nagród, zaś opiekunowie plastyczni otrzymali z rąk naszych władz Podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.

Serdecznie gratulujemy wygranych: opiekunom plastycznym, laureatom, jak również wyróżnionym w  konkursie. Drodzy uczniowie! Wykazaliście się ogromną kreatywnością, zdolnościami manualnymi, a co najważniejsze chęcią reprezentowania naszej szkoły na forum innych szkól z gminy Bełżyce. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Życzymy Wam powodzenia i zapału do pracy w następnych działaniach konkursowych.

Dorota Nowak, Agnieszka Piłat