Wizyta Elfa w klasie 3 „c”

19 grudnia klasę 3 „c” odwiedził sympatyczny Elf, który przygotował dla uczniów wiele niespodzianek. Jedna z nich to warsztaty czekoladowe. Były to praktyczne zajęcia pobudzające zmysł smaku, wykorzystujące zdolności manualne oraz kreatywne myślenie. Dzieci dostały formy, które wypełniły płynną czekoladą i ozdobiły ją według własnego pomysłu. Każdy uczestnik dostał również opakowanie na swoje słodkie dzieło, które przybrał w świąteczne motywy. Następnie przyszedł czas na zabawę. Pod okiem Elfa dzieci miały okazję być „zamknięte” w mydlanej bańce oraz trzymać na dłoni „ogniowe bańki”.

To był wspaniały dzień pełen radości, śmiechu i zabawy.

Bogusz Anna