KURSY AUTOBUSOWE
Przywóz:
I kurs - Chmielnik, Podole, Jaroszewice – wyjazd ze szkoły autobusu godzina 6.50
II kurs – Wierzchowiska – wyjazd ze szkoły autobusu godzina 7.00
Odwóz:
I kurs - Chmielnik, Podole, Jaroszewice
godzina 15.25 (poniedziałek, wtorek), 14.35 (środa, czwartek, piątek)
II kurs – Wierzchowiska
godzina 15.25 (poniedziałek, wtorek), 14.40 (środa, czwartek, piątek)
Kurs poranny:
I – Bełżyce – Kolonia Chmielnik „Polska” – Góra – Kolonia Chmielnik „Amerykańska” – Podole (trasa Wojciechów) – Podole kapliczka – Podole (trasa Lublin) – Zosin – Jaroszewice – Bełżyce
II – Bełżyce – Wierzchowiska Górne – Wierzchowiska Stare – Kolonia Skrzyniec – Wierzchowiska Dolne - Zalesie - Bełżyce
Kurs popołudniowy:
I – Bełżyce – Kolonia Chmielnik „Polska” – Góra – Kolonia Chmielnik „Amerykańska” – Podole (trasa Wojciechów) – Podole kapliczka – Podole (trasa Lublin) – Zosin – Jaroszewice – Bełżyce
II – Bełżyce – Wierzchowiska Górne – Wierzchowiska Stare – Kolonia Skrzyniec – Wierzchowiska Dolne - Zalesie - Bełżyce
O wszelkich zmianach informacja będzie ukazywać się na bieżąco na stronie szkoły.