MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ w Szkole Podstawowej w Chmielniku

Już od kilku lat nasi uczniowie biorą udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Chmielniku. Tym razem  naszą szkołę godnie reprezentowali Aleksandra Sieńko i Oliwia Boryga w utworze „Perfect” Eda Sheerana,  Zuzanna Badowska, Agata Stachyra i Justyna Wójtowicz z klasy 8A, które zdobyły III miejsce wykonując piosenkę „Hello” Adele. Dziewczyny  wykonały też piosenkę „My heart will go on” Celine Dion. Bardzo dobre wrażenie na jury oraz publiczności sprawił też występ Bartosza Maja z klasy 7A, który zdobył wyróżnienie wykonując utwór „Warriors” Imagine Dragons.

Na  zakończenie imprezy zaprosiliśmy wszystkich obecnych uczestników na Konkurs Piosenki Świątecznej, który odbędzie się w grudniu w naszej szkole.

Zdjęcia>>

Gratulujemy oraz życzymy wszystkim uczestnikom

dalszych sukcesów!