Warsztaty świąteczne w klasie II „b”

W czasie przedświątecznym uczniowie klasy II „b” uczestniczyli w różnych warsztatach:

- 12.12.2023 r. odbyły się zajęcia czytelniczo-plastyczne z panią Martą Iwaniak i uczennicami klasy II „b” LO z Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach. Uczniowie wysłuchali „Bajki o wigilijnej gwiazdce”, następnie wykonali prace plastyczne, m. in. aniołki, choinki, bombki, bałwanki.

- 13.12.2023 r. wspólnie z panią Agnieszką Zagajewską oraz przy pomocy rodziców - dzieci wykonały przepiękne aniołki z włóczki.

- 14.12.2023 r. razem z Elfem z Naszej Chatki dzieci zrobiły przepyszne czekolady, ozdobiły opakowania, a także świetnie bawiły się w zamykanej bańce.

- 20.12.2023 r. - wspólnie z panią Moniką, mamą Ali uczniowie wykonali lampiony na światełko Betlejemskie. Z panią Dorotą Chudzik pracownikiem MGBP w Bełżycach dzieci zrobiły kartki dla najbliższych.

Bardzo dziękujemy Wszystkim osobom, które urozmaiciły nasze zajęcia.