KAWIARENKA ARTYSTYCZNA

22 lutego 20224 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II miało miejsce niezwykle wydarzenie, jakim była VI edycja Kawiarenki Artystycznej. Motywem przewodnim była miłość w literaturze i muzyce. Temat cieszył się ogromnym zainteresowaniem, chęć udziału złożyło ponad sześćdziesięciu uczestników. Wśród nich byli uczniowie Szkoły Podstawowej w Babinie, Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach, naszej szkoły. Muzyczną niespodziankę przygotowali także rodzice, którzy zaśpiewali trzy utwory o miłości.

Rokroczne spotkania w kawiarence poetycko- muzycznej maja na celu zainteresowanie twórczością poetycką i muzyczna dzieci i młodzież. Chcemy, aby to wydarzenie było ciekawą alternatywą na spędzenie wolnego czasu.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim gościom, uczestnikom kawiarenki, ich nauczycielom i rodzicom za obecność i przygotowanie dzieci i młodzież do występów. Swoją wdzięczność wyrażamy pani Agacie Skurskiej i Edycie Rząd za piękną dekorację i panu Andrzejowi Pietrasiowi za oprawę muzyczną tego niezwykłego  wieczoru.

Podczas Kawiarenki Artystycznej został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach Rządowego Programu Laboratoria Przyszłości.

Z radością czekamy na kolejną edycję kawiarenki.

Zdjęcia>>

#LaboratoriumPrzyszłości #LaboratoriumPrzyszłości

Ewelina Gajowiak
Anna Woźniak
Anna Wójtowicz