KONCERT NOWOROCZNY

W dniu 10.01.2023 r. w naszej świetlicy odbył się wyjątkowy Koncert Noworoczny dla dzieci klas II wykonany przez uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej im. H. Wieniawskiego. Najpierw mieliśmy okazję posłuchać instrumentalnych wersji tradycyjnych kolęd, następnie chór prowadzony przez dyrektor Szkoły Muzycznej, panią Monikę Tokarczyk wykonał kilka pastorałek. Okazało się, że nasi uczniowie nie tylko doskonale znają prawie wszystkie kolędy, ale potrafią też bezbłędnie rozwiązać każdą zagadkę związaną z tym tematem. Na zakończenie wszyscy uczestniczący w spotkaniu śpiewali przy akompaniamencie pani Moniki najbardziej znane kolędy, ostatnią była „Cicha noc, święta noc” w wersji polskiej i po niemiecku.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom ze Szkoły Muzycznej za przyjęcie zaproszenia i wspaniałe wrażenia podczas koncertu!

Urszula Widelska
Beata Jęczeń