OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZO - PLASTYCZNY „MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA”

Uczniowie z naszej szkoły chętnie biorą udział w różnych konkursach, zarówno szkolnych, jak i ogólnopolskich. Tym razem także nie zabrakło chętnych z klas 0-III do wykonania ciekawej pracy plastycznej związanej z tematyką środowiska wodnego, ryb, ich anatomią, wędkarstwem oraz ekosystemem. W konkursie wzięło udział  ponad 50 uczniów. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej - Złotej Rybki dowolną techniką płaską w formacie A4. Uczestnicy wzbogacili swoje własne mini dzieła różnymi materiałami plastycznymi: łuskami z dyni, złotymi wstążeczkami, cekinami, włóczką, bibułą oraz mchem. Wykonane rybki popłynęły rzeką San do Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu, gdyż na każdego uczestnika czekają gwarantowane nagrody: DYPLOM  oraz bezpłatny BILET WSTĘPU do MUZEUM!!! Zapraszamy do obejrzenia galerii prac naszych uczniów.

Zdjęcia>>

Dorota Nowak, Beata Jęczeń, Anna Mazurek, Urszula Widelska