Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Jest to jakże wyczekiwane święto wszystkich dzieci. Świetlica szkolna włączyła się w obchody tego wyjątkowego dnia. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej chętnie brali udział w zawodach balonowych, a także zabawach z bańkami mydlanymi. Malowanie twarzy i zmywalne tatuaże cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci. Świetliczaki wykonały ordery uśmiechu, które później przyczepiały sobie do bluzek. Na koniec dzieci mogły zrelaksować się w „minikinie szkolnym”. Tu na dużym ekranie obejrzeli wzruszający film pt. „O psie, który wrócił do domu”.

Wszystkim Dzieciom, tym starszym i młodszym z całego serca życzymy spełnienia marzeń, uśmiechu oraz niezawodnego zdrowia, które pozwoli Wam przejść przez okres dorastania w radości i szczęściu. Życzymy Wam także spokoju oraz nieustającego pasma sukcesów i fascynujących wyzwań, a także umiejętności sprostania wszystkim stawianym Wam wymaganiom.

Urszula Widelska
Anna Mazurek